Węgiel,rysowanie węglem nie jest takie proste(niestety). Węgiel-jest to trudna technika i bardzo brudząca.Nie wiem czy kiedykolwiek malowaliście na przykład suchymi pastelami,są one podobne do węgla nawet w dotyku.No,cóż...dzisiaj spróbujemy sobie pomalować węglem.Węgiel można zakupić w sklepie(specjalny węgiel do malowania)i nie malujcie takim co się pali w piecu!